Bambini

Podzim 2023

Ze skupiny, která reprezentovala Sportovní klub na jaře přešlo 6 hráčů (včetně Štěpána Šandy) do mladší přípravky. K tomu přestal chodit Matyáš Paul, který odešel k hasičům, zatím nechodí Milánek Blecha (rodinné důvody), činnost ukončila Terezka Roglová. Terky je velká škoda, protože jde o velmi talentovanou fotbalistku. Její rozhodnutí však respektujeme. Z původního kádru nám zůstal Kristián Čutrík, Matthias Wenzel, Samuel Szako, Matěj Vorlíček a Aleš Provazník, a tak jsme se obávali o osud této nesoutěžní kategorie. Nevěděli jsme, zda se nám povede doplnit skupinu na počet, se kterým by bylo možné pracovat. Několik malých fotbalistů se ukázalo na hřišti už v květnu, na soustředění si ale netroufli, takže jsme si nebyli jisti, zda se dostaví na podzim. K našemu velkému (a příjemnému) překvapení děti přišly a nebyly sami. Začal chodit Nicholas Mádlo, Sebastien Kühnel, Petr Gabriel, Adam Kučera, Kryštof Glás, Filip Stránský, Jiří Šruma, Václav Bural, Tomáš Bydlo a Vojtěch Mikšátko. Pracujeme tedy s 15ti dětmi, což je nad očekávání a na jednoho trenéra příliš „velký bochník“. Proto k Jaroslavu Vostrému přišel na pomoc Petr Šnajdr a pomáhají i rodiče a prarodiče (Pavel Glás mladší, Luboš Kučera, někdy i Tomáš Kučera). Ve fotbalových začátcích, obzvlášť u těch nejmenších, je to vítaná pomoc, protože práce s nimi je jiná a určitě náročnější.

Turnaj Bambini, Údlice, 8. 10. 2023: Po několika úvodních trénincích (začalo se začátkem září) jsme se přihlásili na turnaj Bambini do Údlic, organizovaný komisí mládeže při OFS Chomutov. Počasí nebylo právě nejlepší, celý turnaj propršel a z pozvaných šesti fotbalistů se nakonec dostavili jen 3. Abychom mohli hrát, museli jsme přizvat, se souhlasem pořadatele, ještě Štěpána Šandu a Jendu Lizáka z mladší přípravky, kteří doplnili Aleše Provazníka, Sebastiena Kühnela a Péťu Gabriela. Kluci odehráli celkem 10 utkání ve dvou turnajích, většinu svých utkání vyhráli, soupeřům vstřelili přes 100 branek a dostali jich jen 60.  Nejvíce branek vstřelil Štěpán Šanda (43), dále pak Aleš Provazník (27), Jéňa Lizák (21) a nejmladší Sebastien Kühnel (12). Čestný úspěch zaznamenal i Péťa Gabriel.

V neděli 30.4. 2023 proběhl další turnaj Bambiny. Tentokráte zajeli naši nejmenší do Údlic.

30.4.2023

9.10.2022:

.

9.10.2022 se na Hřišti v Ervěnicích uskutečnil turnaj bambini. Pro některé naše fotbalisty to byl první turnaj a pevně věříme, že ne poslední.

19.4.2024 03:04