Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

Aktuality

V sobotu 12.9.2020 odehrál tým mladších žáků  druhý mistrák. Znovu na domácím hřišti jsme tentokrát přivítali mužstvo SK Černovice. Museli jsme řešit, koho postavíme do branky, když nebyla k dispozici Naty. Rozhodli jsme se pro Peťu Tona,kterého to táhlo do branky. Byl to takový lepší trénink, kde jsme si mohli vyzkoušet různé rozestavení. Hráčům jsme domlouvali, aby soupeře v žádném případě nepodcenili a v prvním poločase se vše dařilo. Nádherné kombinace na jeden dotek, centry ze strany, rychlé napadání soupeře, výborný kolektivní výkon. Na tabuli svítilo po 30-ti minutách skóre 14:0, které zcela odpovídalo dění na hřišti. Svůj první ⚽ za žáky vstřelil Romča. O poločase jsme jsme se snažili domlouvat hráčům,aby pokračovali ve stejném výkonu, ale... 🤷‍♂️ jak už to bývá za rozhodnutého stavu... 15minut druhé půle bylo hrozných, nedalo se na to dívat! 😡. Žádné kombinace, každý kličkoval, hrál na sebe. Až posledních 15 minut se hráči vrátili ke hře z první půle a bylo to znát. Do konce zápasu jsme vstřelili v rychlém sledu 6⚽ a konečný výsledek se zastavil na skóre 20:0!!! 💪👏 Svůj první zápas za žáky a hned první ⚽ si připsal Kubík. O branky se podělili Peťa Le⚽⚽⚽⚽⚽

Děkuji i rodičům za podporu👏⚽👍

V neděli 20.9.2020 museli mladší žáci poprvé za soupeřem přijet a to do Klášterce nad Ohří proti místnímu FK. Dnes musel do branky největší univerzál v mužstvu Kuba a i přes inkasovaných 5⚽ si vedl velmi zdatně👏. Obrana se mu snažila pomáhat, ale ne vždy to vycházelo podle představ. Od první minuty se hrál vyrovnaný zápas, kde se střídaly akce na každé straně. My se dostali do vedení v 5.minutě, kdy se poprvé trefil Matěj⚽, 8.minuta a stav 2:0 po dalekonosné střele Honzy⚽🤦‍♂️.Lepší začátek jsme si nemohli přát. Soupeř stále hrozil a my jsme to brali na lehkou váhu🤷‍♂️. V 15.minutě se domácí vrátili do hry o body a v 18.min svítil na tabuli stav 2:2. Potřebovali jsme kluky uklidnit a to se povedlo, po minutě nám dodal klid Maty⚽. Hodně důležitá branka! Přežili jsme další šance soupeře a v rozmezí 22.-26. minuty jsme vstřelili 3 branky, o které se postaral Peťa Khůn ⚽ a dvakrát Matěj⚽⚽. Do kabiny jsme odcházeli spokojeni se stavem 6:2! Hráče jsme chtěli uklidnit, povzbudit, poradit a namotivovat na druhý poločas. Po dvou minutách přidal Matěj⚽ další branku , celkově již svou čtvrtou. Domácí se stále snažili s výsledkem něco udělat a to se jim podařilo. V 50.min , během 5min, jsme inkasovali 2branky. O minutu později ale přispěchal s rychlou odpovědí Peťa Le⚽. Domácí vrhli všechny síly do útoku, měli několik slibných šancí, ale buď trefovali tyče nebo velmi dobře chytajícího Kubu. Před koncem se jim podařilo sice snížit, ale více jsme jim už nedovolili. Konečné vítězství 9:5 pečetil v poslední minutě nejmladší hráč na hřišti Kubík⚽, který dohrál zcela ztracenou akci. Vezeme se na vítězné vlně a za to klukům děkujeme 👏. Velké poděkování patří i rodičům, kteří nám pomohli s dopravou a hlavně klukům připravili téměř domácí prostředí 💪👏⚽. Další zápas nás čeká již ve středu, kdy hrajeme v Jirkově proti SK Ervěnice-Jirkov "B" Od 17hod.