4.11.2023logo Krásný Dvůr - logoStrupčice - 8:2

21.10.2023logo Vilémov - logoStrupčice - 0:2

14.10.2023logo Strupčice - logoLenešice - 1:3

8.10.2023logo Ervěnice - Jirkov B - logoStrupčice - 2:0

3.10.2023logo Černovice - logoStrupčice - 6:0

30.9.2023logo Strupčice - logo1. SK Jirkov - 2:4

STŘELCI : Khůn Petr - 2x

28.9.2023logo Koštice - logoStrupčice - 0:14

STŘELCI: Zábran Matyáš - 2x, Khůn Petr - 3x, Polák Jan - 4x, Rosecký Matěj - 3x, Trejbal Matěj, Motyčák Jakub

20.9.2023logo Strupčice- logoSj Žatec / Tuchořice - 2:5

STŘELCI: Polák Jan, Khůn Petr

16.9.2023logo Strupčice - logoMeziboří  - 1:5

STŘELCI: Rosecký Matěj

14.9.2023logo Postoloprty - logoStrupčice - 4:3

STŘELCI: Khůn PetR - 2X, Trejbal Matěj (penalta)

10.9.2023logo Strupčice - logoKovářská / Vejprty  0:3 (K)

2.9.2023logo Strupčice - logoPerštejn - 1:4

27.8.2023logo Březno - logoStrupčice - 9:1

STŘELCI: Slezák Miroslav

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZÓNA 2022/2023

18.6.2023 - SK Strupčice - Černovice 9:0 (5:0)

STŘELCI: Jandák Jakub - 2x, Trunschka Jan - 2x, Khůn Petr,  Kohout Jan, Trejbal Matěj - 3x

V neděli 18.6. sehráli starší žáci své předposlední utkání a to proti týmu SK Černovice. Museli jsme vyhrát, abychom živili naději o celkové prvenství. Po vynikajícím výkonu všech hráčů, se nám to podařilo a zcela jednoznačně vyhráli 9:0 (5:0). Poslední zápas odehrajeme v úterý 20.6., kdy na domácím hřišti přivítáme mužstvo TJ Jiskra Kovářská. Přijďte kluky povzbudit!!!

10.6.2023 - 1. SK Jirkov - Strupčice 0:6 (0:2)

STŘELCI: Trejbal Matěj, Rácz Alexander Dominik,  Jandák Jakub, Kohout Jan - 2x, Trejbal Matěj

V sobotu odehráli starší žáci poslední venkovní utkání a to v Březenci proti týmu 1.SK Jirkov. Po zlepšeném výkonu ve druhé půli jsme brali 3 body po výhře 6:0 (2:0) a tím získali jistotu, že nejhůře skončíme na 3.místě!!! Branky - Matěj Trejbal 2x, Honza Kohout 2x, Kuba Jandák a Dominik Rácz. Další zápas nás čeká v neděli 18.6., kdy přivítáme mužstvo SK Černovice od 13.30

4.6.2023 - Měcholupy - Strupčice 2:4 (0:0)

STŘELCI: Khůn Petr,  Trejbal Matěj - 2x, Rödl David

V neděli 4.6. odehráli starší zápas v Měcholupech. Největší problém nám nedělali domácí, ale terén. Důležitá je ale výhra 4:2 (0:0). Branky - Matěj Trejbal 2x, Peťa Khůn a David Rödl. Další kolo odehrajeme v sobotu 10.6. v Březenci od 10hod

28.5.2023 - SK Strupčice - Ervěnice B - Jirkov 4:3 (2:1)

STŘELCI: Jandák Jakub, Trejbal Matěj,  Trunschka Jan - 2x

V neděli hráli starší žáci proti lídrovi skupiny, týmu SK Ervěnice-Jirkov a po heroickém výkonu zvítězili 4:3 (2:1). Branky - Honza Trunschka 2, Kuba Jandák a Matěj Trejbal. Příští zápas odehrajeme v neděli 4.6. a to v Měcholupech

20.5.2023 - Březno - Strupčice 3:4 (1:1)

STŘELCI: Trejbal Matěj, Khůn Petr, Trunschka Jan, Jandák Jakub

14.5.2023 - SK Strupčice - Vilémov 1:4 (0:3)

STŘELCI: Trunschka Jan

7.5.2023 - Kr. Dvůr - Strupčice 0:15 (0:5)

STŘELCI: Khůn Petr- 3x, Trejbal Matěj - 3x, Šujan Roman,  Jandák Jakub - 4x, Kohout Jan, Rödl David - 2x, Trunschka Jan

23.4.2023 - Lenešice - Strupčice 3:3 (3:1)

STŘELCI: Trejbal Matěj - 2x, Kohout Jan

V neděli zajížděli starší žáci do Lenešic. V okleštěné sestavě jsme vyválčili bod. První poločas jsme zbytečně prohospodařili, ale druhý byl zcela v naší režii a jen díky koncovce jsme ztratili dva body.  Příští zápas nás čeká TJ Jiskra Kovářská...

16.4.2023 - SK Strupčice - Tuchořice 2:0 (0:0)

V neděli přivítali starší žáci mužstvo Sokol Tuchořice na domácím hřišti a zvítězili 2:0 (0:0). Obě branky vstřelil M. Trejbal. Vítězství mohlo a mělo být vyšší, ale neskutečně jsme se trápili v koncovce. Další kolo odehrajeme v Lenešicích a to v neděli 23.4. od 10hod.

8.4.2023 - Černčice / Dobroměřice - SK Strupčice 2:0 (1:0)

V sobotu starší žáci zajížděli do Dobroměřic, kde na nás čekalo sdružené mužstvo SK Černčice/Dobroměřice, které nám mělo co vracet. Byl to přímý souboj o první místo. Zápas nám ale vůbec nevyšel a po zásluze jsme prohráli ještě lichotivým výsledkem 2:0 (1:0). Až v 16-tém kole jsme našli prvního přemožitele. Příští kolo odehrajeme v neděli 16.4. doma, přivítáme Sokol Tuchořice

1.4.2023 - SK Strupčice - Klášterec 0:0 (0:0)

Na apríla přivítali starší žáci FK Klášterec nad Ohří na domácím hřišti. Zápas byl hodně soubojový s minimem šancí. Soupeř nastřelil tyč, my měli dvě dobré šance... Zápas tak skončil 0:0, i když jsme byli o gól lepší. V souboji o první místo zajíždíme do Černčic a to v sobotu 8.4. Čeká nás sdružený tým SK Černčice/Dobroměřice, výkop v 10hod

26.3.2023 - Meziboří - Strupčice 1:3 (0:1)

STŘELCI: Trejbal Matěj, Trunschka Jan - 2x

V neděli odehráli starší žáci své první jarní mistrovské utkání. Na velmi těžkém terénu jsme nakonec po boji zvítězili. Museli jsme se vyrovnat s odchodem Peťi Le do Mostu. K dispozici byli dva hráči z Mostu ročník 2009, Kuba Jandák a Honza Kohout. SFK Meziboří - SK Strupčice 1:3 (0:1). Branky - Honza Trunschka 2 (1PK) a Matěj Trejbal. Příští utkání odehrajeme v neděli 2.4. na domácím hřišti od 13.30. Přijede mužstvo FK Klášterec nad Ohří

13.11.2022 - SK Strupčice - Měcholupy 12:1 (6:1)

STŘELCI: Trunschka Jan - 3x, Trejbal Matěj - 4x , Le Viet Hoang - 2x, Srba Daniel, Rödl David - 2x

10.11.2022 - Ervěnice B - Jirkov - Strupčice 0:4 (0:2)

STŘELCI: Le Viet Hoang - 2x , Khůn Petr, Trejbal Matěj

30.10.2022 - SK Strupčice - SKF Meziboří 5:6 (2:4)

Odložený zápas odehráli starší žáci ve čtvrtek 27.10. Soupeř TJ Jiskra Kovářská a slunečné počasí přálo fotbalu, ale terén bohužel ne. Hrálo se pouze na jednu branku, ale neproměnili jsme několik jasných šancí, které nás stály lepší výsledek. Na výhře 8:0 (5:0) se o branky postarali - Peťa K. 4x , Dan S., Peťa Le, Lukáš K. a Honza T. Již třetí zápas v tomto týdnu odehrajeme doma v neděli 30.10. s mužstvem TJ Sokol Březno. S netradičním začátkem již ve 12hod.

27.10.2022 -Vilémov - Strupčice 0:8 (0:3)

Zápas z neděle si starší žáci přesunuli na úterý 25.10. Zajížděli jsme do Vilémova u Kadaně. Ze zápasu panovala obava. Ještě dopoledne jsme nevěděli s kým nastoupíme. Někteří hráči nastoupili i přes nemoc, ale na hřišti to vůbec nebylo znát. Od začátku jsme šli za vítězstvím a jen díky slabší koncovce nebyl výsledek dvouciferný. TJ Sokol Vilémov - SK Strupčice 0:8 (0:3). Branky - Kuba 3x , Lukáš 2x , Peťa Le 2x , Matěj. Další zápas odehrajeme již tento čtvrtek od 15.30. Zajíždíme do hor, soupeř TJ Jiskra Kovářská.

14.10.2022 - Strupčice - Kr. Dvůr 2:0 (2:0)

Jhttps://www.obec-strupcice.cz/iž v pátek 14.10. si starší žáci předehráli zápas. Na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo TJ Krásný Dvůr. Zápas nám herně vůbec nevyšel, ale vítězství 2:0 (2:0) se počítá. Branky - Matěj T. a Peťa Le. Další zápas odehrajeme až v úterý 25.10. ve Vilémově

2.10.2022 - Strupčice - Lenešice 11:0 (5:0)

V neděli 2.10. odehráli starší žáci zápas proti mužstvu TJ Sokol Lenešice. Na domácím hřišti se nám daří a toto pravidlo platilo po celý zápas i tentokrát. Jednoznačný průběh i výsledek 11:0 (5:0). Branky - Matěj 2x , Peťa Le 2x , David R. 2x , Lukáš K. 2x , Kuba S. , Peťa K. a Romča Š. Příští kolo nás čeká v sobotu 8.10. v Kovářský od 13.30.

25.9.2022 - Tuchořice - Strupčice 0:11 (0:4)

V neděli 25.9. hráli starší žáci zápas v Tuchořicích, který jasně ovládli a vyhráli 11:0 (4:0). Zápas byl od začátku zcela v naší režii. Branky - Peťa Le 4x, Peťa K. 2x , Honza T. 2x, Kuba S., Matěj T. a Lukáš K. Příští zápas nás čeká již tuto středu 28.9., kdy od 10hod přivítáme 1.SK Jirkov

18.9.2022 -Strupčice - Černčice / Dobroměřice 4:3 (2:3)

V neděli 18.9. starší žáci přivítali na domácím hřišti sdružený tým SK Černčice/Dobroměřice a poprvé v žácích toto mužstvo porazili!!! Hrálo se vyrovnané utkání vynikající úrovně. Vítězství 4:3 (2:3) má velkou váhu. Branky - Lukáš K. 2x , Honza T. a Matěj T. Příští utkání odehrajeme v neděli 25.9. v Tuchořicích od 10hod

10.9.2022 Klášterec - Strupčice 3:3

V sobotu 10.9. odehráli starší žáci zápas v Klášterci nad Ohří s výsledkem 3:3 (2:1). Hrálo se utkání velmi dobré úrovně, ve kterém jsme byli lepším týmem a zbytečně ztratili dva body. Branky Lukáš K., Matěj T. a Roman Š. Další kolo odehrajeme 18.9. od 13.30. Přijede k nám sdružený tým SK Černčice/Dobroměřice.

4.9.2022 Strupčice - Meziboří 8:2

Starší žáci ve druhém kole přivítali na domácím hřišti mužstvo SFK Meziboří a po dobrém výkonu vyhráli 8:2 (3:1). Spoustu šancí jsme ještě nedokázali proměnit. Branky - M. Trejbal 2x , P. Khůn 2x , P. Le 2x a J. Trunschka 2x . Další kolo odehrajeme v sobotu 10.9. od 10hod v Klášterci nad Ohří.

30.8.2022 - Černovice - Strupčice 1:1

V úterý 30.8. odehráli svůj první mistrovský zápas starší žáci v Černovicích. Hrálo se vyrovnané utkání, domácí byli lepší v první půli, my ve druhé. Zápas skončil 1:1 (1:0). Náš gól vstřelil nejmladší hráč na hřišti a to Kubík Motyčák. Příští zápas odehrajeme 4.9. , na domácím hřišti hostíme Meziboří. Výkop ve 13.30

18.6.2022 - Klášterec - Strupčice 3:4 (2:2)

V sobotu 18.6. sehráli starší žáci svůj poslední zápas sezóny. Zajížděli jsme do Klášterce nad Ohří, kde se hrálo od 14.30, za úmorného vedra. I přes nefotbalové počasí se hrál výborný zápas se šťastným koncem pro nás. Vezeme si výhru 4:3 (2:2). Branky - Martin 2x, Petr Khůn a Matěj. Teď mají hráči zasloužené volno a trenérům se budou hlásit 31.7., kdy nám začíná soustředění ve Strupčicích.

12.6.2022 - Strupčice - Černčice/Dobroměřice 0:4 (0:3)

V neděli 12.6. odehráli starší žáci své předposlední utkání. Soupeř ,sdružený tým SK Černčice/Dobroměřice, byl nejfotbalovějším mužstvem, proti kterému jsme měli možnost hrát. Výsledek 0:4 (0:3) je pro nás ještě milosrdný. Tímto výsledkem si soupeř pojistil druhé místo. My máme jistotu čtvrtého místa. Poslední zápas sezóny odehrajeme v Klášterci nad Ohří a to v sobotu 18.6. od 14.30

4.6.2022 - Březno - Strupčice 7:3 (4:0)

STŘELCI: Trunschka Jan, Rödl David, Le Viet Hoang

29.5.2022 - SK Strupčice - Krásný Dvůr 8:0 (5:0)

Starší žáci sehráli svůj předposlední domácí zápas. Přivítali jsme TJ Krásný Dvůr a zaslouženě zvítězili 8:0 (5:0). Od začátku zápasu byl na hřišti jen jeden tým. Již v 5.min se poprvé prosadil Matěj⚽, ve 12.min Peťa K. ⚽. Před poločasem jsme v rychlém sledu, během tří minut, vstřelili tři branky a bylo hotovo😁. O góly se postaral Matěj⚽, Peťa K.⚽ a Matěj ⚽. V kabině panovala dobrá nálada, ale chtěli jsme navázat na první půli, ve které jsme měli nespočet šancí. Bohužel ve druhé půli jsme polevili 🤷‍♂️. Soupeř se snažil rozhodit naše hráče důraznou hrou a tím ubylo i šancí. Sice jsme soupeře do žádné vyložené šance nepustili, obrana pracovala spolehlivě, ale v útoku už to nebylo úplně ono. Prosadil se Matěj ⚽⚽ a dočkal se i Honza⚽. Pozitivum bylo, že jsem si mohl vyzkoušet hráče na jiných pozicích a že byly k vidění pěkné akce👏🏻. Čekají nás tři velmi těžké zápasy. V sobotu zajíždíme do Března,kde nás od 11hod začíná jeden z nich. Už teď máme jistotu, že skončíme nejhůře na 4.místě🎩, ale my uděláme vše pro to, abychom byli🥉. Děkuji hráčům za předvedený výkon a rodičům za podporu⚽👌🏻

22.5.2022 -1. FC Spořice, z.s. - Strupčice 3:0 (3:0)

Dnes sehráli starší žáci zápas proti jasnému vítězi naší skupiny a to týmu 1.FC Spořice. I ve druhém vzájemném zápase jsme prohráli bez vstřelené branky. Hráče jsem připravoval na to, co nás čeká. Tým složený z hokejistů ročníku 2007,my s hráči i 2010!!! Rozdíl byl patrný už na první pohled🤷‍♂️. Chtěli jsme se soupeřem držet krok co nejdéle, ale již ve 3.min jsme prohrávali. Domácí kontrolovali hru a své vedení navýšili ve 23. a 28.min☹️. Všechny góly byly totožné...nedůraz před brankou a volný hráč na hranici vápna, který to vždy trefil a nedal Naty šanci. Domácí zbytečně dohrávali některé situace, zejména v 31.min, kdy mohl jít Dan sám na brankáře, ale domácí hráč loktem do obličeje sestřelil Dana. Rozhodčí nepochopitelně tasil "jen" žlutou kartu🧐😡. O přestávce jsem hráče potřeboval především uklidnit. Důraz byl kladen na rychlejší souhru, dostupování a souboje. Druhý poločas už byl vyrovnanější, neboť hráči začali vše plnit👏🏻. Domácí šance měli, ale ty odvrátila obrana nebo Naty, která chytala velmi dobře. Postupem času jsme se i my dostávali do šancí, ale nepodařilo se nám zdramatizovat utkání. Prohráli jsme 3:0, ale za druhý poločas musím všechny pochválit, předvedli výborný výkon💪🏻🎩. Též děkuji rodičům za odvoz a podporu. Příští kolo odehrajeme v neděli, doma přivítáme TJ Krásný Dvůr od 13.30

15.5.2022 - SK Strupčice - Kovářská 11:0 (5:0)

V neděli sehráli starší žáci svůj poslední lehčí zápas. Na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo TJ Jiskra Kovářská. V 11.minutě byl stav 4:0 a bylo rozhodnuto. Od té doby zápas ztratil fotbalovou krásu 🤷‍♂️. Hráči se utápěli v kličkách, chyběl pohyb, bylo teplo... Poločas skončil 5:0. I když trenéři zvýšili hlas v kabině, efekt to nemělo. Téměř dvacet minut druhého poločasu jsme nedokázali vstřelit další gól. Ve zbylých 15-ti minutách byly vidět i záblesky ve hře a my soupeři nasázeli šest branek. Bylo jasně vidět, že když se chce, tak hráči dokáží sehrát kombinace, na které se hezky dívá 🤷‍♂️🤔. Branky - Peťa K. ⚽⚽⚽⚽, Honza ⚽⚽⚽, Matěj ⚽⚽, Peťa Le ⚽ a Kuba ⚽. V příštím kole nás čeká leader skupiny, zajíždíme do Spořic a to bude úplně jiný zápas. Utkání odehrajeme v neděli od 10hod.

7.5.2022 - 1. SK Jirkov - Strupčice 0:14 (0:8)

V sobotu odehráli starší žáci zápas proti 1.SK Jirkov v Březenci. V zápase jsme dominovali od začátku do konce a zvítězili 14:0 (8:0). O branky se postarali Matěj 4x, Viet Hoang Le 4x, Kuba Motyčák 2x, Honza, Dan Srba, David Rödl a Peťa Khůn. Příští zápas odehrajeme proti Kovářské v neděli 15.5. na domácím hřišti.

1.5.2022 -  SK Strupčice - Měcholupy 7:2 (2:2)

STŘELCI: Trejbal Matěj - 2x, Trunschka Jan - 3x, Le Viet Hoang - 2x

24.4.2022 -  Tuchořice - Strupčice 2:1 (1:1)

30.10.2021 - Své poslední kolo odehráli žáci v sobotu v Černčicích proti sdruženému mužstvu SK Černčice/Dobroměřice. Soupeř měl po celý zápas převahu a zaslouženě zvítězil 3:0 (2:0). Trenéři i rodiče se shodli, že proti nám nastoupilo nejfotbalovější mužstvo. Po podzimní části jsme skončili na velmi dobrém 3.místě.

28.10.2021 - Svůj osmý zápas odehráli starší žáci na domácím hřišti. Soupeřem nám byl FK Klášterec nad Ohří. Ve velmi těžkém a vyrovnaném utkání jsme se dostali do vedení ve 45.min zásluhou Matěje Trejbala. Bohužel jsme neudrželi nadějné vedení a soupeř 4minuty před koncem vyrovnal na konečných 1:1. Poslední kolo , o druhé místo, sehrajeme tuto sobotu 30.10. v 10hod v Černčicích proti sdruženému mužstvu SK Černčice/Dobroměřice.

24.10.2021 - V 7.kole přivítali starší žáci na domácím hřišti mužstvo TJ Sokol Březno. Ve velmi vyrovnaném utkání jsme po boji zvítězili 2:1 (1:0), když oba naše góly vstřelil Peťa Le. Nutno říci, že soupeř byl sice fotbalovější, ale my jsme podali zodpovědný a kolektivní výkon. Další kolo odehrajeme ve čtvrtek 28.10.,kdy doma hostíme mužstvo FK Klášterec nad Ohří.

16.10.2021 - Starší žáci odehráli svůj šestý zápas v Krásném Dvoře proti místní TJ a ve vyrovnaném zápase zvítězili 6:3 (3:3). Gólově se zaskvěl P. Khůn 4 a P. Le 2. V prvním poločase jsme neudrželi nadějné vedení 3:1, ale druhý poločas jsme odehráli zodpovědně v obraně a přidali tři branky. Další kolo odehrajeme 24.10.,kdy na domácím hřišti přivítáme TJ Sokol Březno.

10.10.2021 - Další zápas odehráli starší žáci a poprvé prohráli. Přijelo k nám vedoucí mužstvo a to 1.FC Spořice. Tým tvořený hokejisty ročníku 2007! I když jsme se jim vyrovnali bojovností a nasazením, tak to tentokrát na vítězství nestačilo a prohráli jsme 0:4 (0:1). Příští zápas odehrajeme 16.10.,zajíždíme do Krásného Dvora.

03.10.2021 - Svůj čtvrtý zápas odehráli starší žáci v Kovářský. V chladném počasí jsme se postupně dostávali do tempa, které se stupňovalo ve druhém poločase.

Konečný výsledek Kovářská - SK Strupčice 0:11 (0:3). Branky - Peťa Le 6, Honza Trunschka a Peťa Khůn 2, Maty Zábran 1.

26.9.2021 - starší žáci odehráli své nejlepší utkání. Na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo 1.SK Jirkov a zcela jednoznačně zvítězili 15:0 (8:0). Branky - 5xPetr Khůn, 4x Peťa Le, 3x Matyáš Zábran, 2x Dan Kovanda a 1x Honza Trunschka.

19.9.2021 -starší žáci odehráli druhé kolo v Měcholupech s místní TJ. Po velmi dobrém výkonu vezeme přesvědčivé vítězství 10:0 (4:0). O branky se postarali - Peťa Le 5x, Martin 2x, Matěj 2x a Maty 1x. Příští kolo odehrajeme  proti 1.SK Jirkov doma a to v neděli od 13.30.

15.9.2021 - odehráli starší žáci první mistrovské utkání s mužstvem TJ Sokol Tuchořice na domácím hřišti. Zápas skončil výsledkem 3:0 (1:0). Branky - 32.min Matyáš Zábran, 40.min Petr Khůn, 58.min vlastní. Další utkání odehrajeme v neděli, kdy zajíždíme do Měcholup.