Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

3. 11. 2018, mistrovské utkání I. B třídy mužů, 11. kolo

 3. 11. 2018, mistrovské utkání I. B třídy mužů, 11. kolo 1

SK Strupčice v. SK Černovice: 2 : 4, poločas 1 : 2
Proti vedoucímu týmu skupiny jsme nastupovali v poněkud improvizované sestavě. Chyběli nám hlavně hráči do obrany. Přesto se pro nás úvod nevyvíjel špatně. Se soupeřem jsme drželi krok, jejich nejnebezpečnější hráče jsme dokázali uhlídat. Po chybné rozehrávce z levé strany naší obrany jsme to ale byli my, kteří poprvé inkasovali. Po míči, centrovaném do našeho brankového území se mezi našimi obránci nejrychleji zorientoval útočník hostů a doklepl míč do sítě. Za 11 minut jsme využili chyby brankáře hostů, který špatně vyhodnotil situaci, vyběhl daleko před pokutové území, ale u míče jsme byli dříve my, čehož využil Tomáš Zetka ke vstřelení vyrovnávací branky. Remízu jsme ale neudrželi ani do konce prvního poločasu. Útočící hráč, pohodlně, nikým z našich neatakován, asi 10 metrů před naším pokutovým územím si navedl míč podél téměř celé jeho šířky a časovanou přihrávkou mezi naše obránce vybídl ke skórování svého spoluhráče. Druhý poločas jsme se už víc bránili, jen s obtížemi jsme stačili pokrývat lépe se pohybující hráče Černovic. Přesto jsme si dokázali vypracovat několik velmi dobrých příležitostí ke skórování, ale s proměňováním to bylo horší. Hosté naproti tomu využili své převahy k dosažení dalších dvou branek. My už jen korigovali na konečných 2:4 brankou, kterou vsítil opět Tomáš Zetka. Co k tomu dodat. Před utkáním dostali hráči instrukce, od kterých fotbalistů soupeře můžeme očekávat největší hrozbu a které je z tohoto důvodu bezpodmínečně těsně hlídat. Výsledek? Libor Pomajsl z týmu soupeře, který měl být osobně střežen, nám dvě branky dal a na jednu přihrál!!! Pokud budeme k mistrovským utkáním přistupovat tak, jako kdybychom hráli báčko někde na palouku, pro zábavu, tak to dopadne vždycky špatně. Když si k tomu přidáme ještě velmi špatnou kondiční připravenost převážné většiny našich fotbalistů, ze které pramení nedostatečný pohyb hráčů při hře, a to ať už jde o obsazování hráčů soupeře nebo pohybu bez míče, tak si nemůžeme být dopředu jistí výsledkem s jakýmkoliv soupeřem. Ani se soupeřem, ke kterému zajíždíme už tuto sobotu. Je to Viktoria Lom, které patří v tabulce předposlední místo. Zápas se hraje 10. 11., v Lomu, od 10:30 hodin.

Datum vložení: 13. 11. 2018 16:43
Datum poslední aktualizace: 15. 11. 2018 16:43
Autor: Správce Webu

Aktuální teplota

28.9.2021 08:59

Aktuální teplota:

18,1 °C

Vlhkost:

84 %

Rosný bod:

15,4 °C

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Anketa

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Netfotbal