Sportovní klub Strupčice,spolek

Komentář k utkání SK Strupčice - SFK Meziboří ze dne 15. 4. 2017

Výsledek 3 : 0, poločas 0 : 0
Branky: David Vaňo, Tomáš Zetka, Petr Juliš

V dalším utkání doma jsme hostili mužstvo SFK Meziboří. Mělo jít o takzvaně povinné body, protože soupeř je v tabulce na posledním místě. První poločas byla vyrovnaný, žádné mužstvo si nedokázalo vytvořit jasnou brankovou příležitost. Soupeř oproti nám lépe kombinoval, ale nedokázal toho využít. Druhý poločas nás, podle očekávání, začal soupeř přehrávat. V těchto chvílích nás podržel Honza Jirásek v brance, který zlikvidoval jasnou tutovku. Naštěstí nás tento úvod nepoložil a začali jsme také hrozit z rychlých protiútoků a z jednoho z nich, po kombinaci z levé strany nás dostal do vedení David Vaňo. Zanedlouho, po perfektní kombinaci Michal Nechanický, David Vaňo s přihrávkou do jasné gólové šance, opět z levé strany zvýšil na 2:0 Tomáš Zetka. Na konečných 3:0 upravil výsledek Petr Juliš, po nádherné kombinaci Honzy Vrby a Davida Vaňa, pro změnu z pravé strany.

Datum vložení: 16. 4. 2017 12:50
Datum poslední aktualizace: 24. 4. 2017 11:32
Autor: Správce Webu