Sportovní klub Strupčice,spolek

Komentář z mistrovského utkání mužů Černovice - SK Strupčice ze dne 3. 6. 2017

Výsledek: 0 : 3, poločas 0 : 2
Branky: Jan Vrba, Josef Hromas, Martin Hlaváček

Soupeři jsme měli co vracet (na podzim nás na našem hřišti porazil 5 : 1). Odveta se nám podařila, hlavně po velmi dobrém výkonu v první půli. První branku vstřelil hlavou Jan Vrba po rohovém kopu, druhou branku Josef Hromas po pěkné individuální akci Tomáše Zetky. Po druhé brance si domácí vytvořili dvě velké brankové příležitosti, které naštěstí nevyužili, takže poločas skončil výsledkem 0:2. Druhý poločas jsme vypadli z tempa a soupeř tak začal získávat převahu. Dvakrát nás podržel náš brankář Jan Jirásek. Postupně jsme se vymanili z defenzivy a v 64. minutě definitivně zlomili odpor domácích. Z rychlého protiútoku od naší branky vyvezl míč Martin Hlaváček až před pokutové území domácích, kde po narážečce s Honzou Vrbou pečetil výsledek. Na ukazateli výsledku svítilo 0:3 a dokonce zápasu jsme již soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Naopak, měli jsme ještě další šance, které jsme už ale nedokázali zužitkovat. Celý tým hrál velmi dobře, výborný výkon předvedl Tomáš Zetka a Jan Vavruška. V sobotu přivítáme celek Mlékárna Braňany v tradičních 13.30 a pokud budeme bodovat, skončíme na výborném 5. místě. Srdečně jste zváni na poslední domácí utkání.

Datum vložení: 8. 6. 2017 11:09
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2017 11:11
Autor: Správce Webu