Sportovní klub Strupčice,spolek

Komentář z utkání mužů SK Strupčice - TJ Nové Sedlo dne 27. 5. 2017

Výsledek: 2 : 0, poločas 0 : 0
Branky: Tomáš Zetka, Josef Hromas

Na podzim jsme v Novém Sedle prohráli, takže jsme měli soupeři co vracet. Ten hrál od začátku opatrně, vycházel ze zajištěné obrany a dopředu moc nehrozil. Nám se do plné obrany hrálo těžko, nedokázali jsme nic vymyslet, takže první poločas skončil bez branek. Druhý poločas soupeř poněkud otevřel hru, takže my jsme měli na jeho polovině více prostoru. První šanci ke skórování jsme měli z nařízeného pokutového kopu po faulu brankáře hostí na Davida Vaňa, ale Lukáš Vrba tentokrát neuspěl. V šedesáté třetí minutě se ale z pravé strany prosadil Tomáš Zetka, když jinak výborně chytajícího brankáře hostí překvapil střelou na bližší tyč. Hosté přidali v útoku a nebýt fantastického zákroku našeho brankáře, Honzy Jiráska, který zlikvidoval jejich stoprocentní gólovou šanci, tak jsme o vedení přišli. Po tomto varování jsme začali v obraně hrát zodpovědněji a v 81 minutě pojistil naše vedení Josef Hromas přízemní střelou k tyči, na kterou brankář hostí nedosáhl. Další dva góly nám rozhodčí neuznal pro ofsajdy, což nám ale moc nevadilo, protože body zůstaly doma. V sobotu, 3. 6. zajiždíme k utkání do Černovic, které se hraje od 13:30 hod.

Datum vložení: 30. 5. 2017 14:24
Datum poslední aktualizace: 30. 5. 2017 14:40
Autor: Správce Webu