Sportovní klub Strupčice,spolek

Komentář z utkání mužů Slovan Vejprty - SK Strupčice dne 20. 5. 2017

Výsledek: 1 : 5, poločas 1 : 3
Branky: Lukáš Vrba, Josef Hromas 2x, Jan Vavruška, Tomáš Hájek

Zajižděli jsme na hřiště soupeře, který byl v tabulce na posledním místě, ale doma nás přehrál divokým výsledkem 5 : 7, takže jsme nechtěli nic podcenit. Od začátku jsme hráli opatrně zezadu, vypracovali si řadu dobrých příležitostí, ale byli to domácí, kteří šli do vedení 1 : 0. Ve 40té minutě ale začal úřadovat Josef Hromas. Nejprve vybojoval zdánlivě ztracený míč u brankové čáry, brankáři, který se ho snažil zastavit nasadil jesličky, to samé provedl dalšímu bránícímu hráči, kterému nezbylo už nic jiného, než ho zastavit faulem. Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Lukáš Vrba. V rozpětí dalších třech minut přidal Josef Hromas další dvě branky, takže poločas vyzněl pro nás výsledkem 1 : 3. Ve druhé půli se už hrálo o udržení výsledku. Soupeře jsme k žádným vážnejším akcím nepouštěli, naopak jsme navýšili své vedení o další dvě branky, které, po krásných přihrávkách Honzy Vrby vsítili nejprve Jan Vavruška a skóre uzavřel Tomáš Hájek. V dalším kole hostíme doma celek TJ Nové Sedlo. Utkání se hraje v sobotu, 27. 5., od 13:30 hod.

Datum vložení: 30. 5. 2017 14:12
Datum poslední aktualizace: 30. 5. 2017 14:24
Autor: Správce Webu