Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

Komentáře k mistrovským utkáním

starší přípravka – jaro 2017

V sobotu zajížděla starší přípravka ke svému 1. jarnímu utkání do Vilémova u Kadaně. Vzhledem k výsledkům v zimní lize nepanoval příliš velký optimismus. Ale s ohromnou radostí musím říct, že nás kluci příjemně překvapili. Odehráli jsme bojovné utkání a dokázali jsme vyhrát 2:4. V prvním poločase jsme se ujali vedení 0:1 po brance Péti Le Viet Hoanga, ale soupeř ještě do poločasu dokázal otočit skóre ve svůj prospěch a do kabin se odcházelo za stavu 2:1. Ve druhém poločase jsme už branky dávali pouze my. Trefili se Matěj Trejbal, Martin Beran a Ladislav Kliment. V tomto zápase kluci plnili pokyny a hráli to co jim bylo řečeno. Navíc se ukázalo, že zaměření tréninků na určité cvičení nese své ovoce. Chci poděkovat klukům za hezký výkon a zpříjemnění víkendu. A rodičům za pomoc při dopravě a povzbuzovaní.

Datum vložení: 6. 4. 2017 7:25
Datum poslední aktualizace: 6. 4. 2017 7:26
Autor: Správce Webu