Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

Krásný Dvůr - Strupčice 4:3

Starší žáky čekal ve druhém jarním kole důležitý zápas. Odjeli do Krásného Dvora, který byl v tabulce o bod za námi a šlo o souboj o první místo v tabulce. Tabulkově sice soupeř dýchal našim žákům ze druhého místa na záda, ale kvalita jejich hry k tomu měla hodně daleko.

Hned na úvod se musela řešit komplikace s postavením základní sestavy. Dan Čmejla vůbec nepřišel na sraz (bez omluvy) a tak musel místo na zápas s přípravkou odjet do Krásného Dvora Péťa Le. Po příjezdu čekala další špatná zpráva, nedorazili bratři Janečkovi a tak museli naši žáci prvních 20 minut hrát v 6, místo v 8. Po opožděném příjezdu Janečků byl tým alespoň kompletní, i když nebyl nikdo na střídání.

Zápas se hrál na jednu branku a to tu soupeřovu, ale soupeř využil menšího počtu našich hráčů a vedl 2:0. Do poločasu přidal ještě jeden gól a tak se šlo do kabina za stavu 3:0
Po poločase už se hrálo vysloveně na jednu bránu, ale pro naše žáky asi moc malou.

Krále střelců celé soutěže potvrdil Kuba Zeman třemi góly, ale soupeř tradičně po dlouhém nákopu a sprinterském souboji s naší "bejby" obranou vsítil čtvrtý, vítězný gól.
Kdyby došlo k proměnění alespoň třetiny našich šancí, jeli jsme se třemi body domů my.