Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

Mužstvo A

Mužstvo A 1

V návalu jiných povinností, zčásti možná i pod vlivem určitého znechucení nad výkonem, kteří naši muži předvedli v mistrovském utkání proti mužstvu Baníku Březenecká jsem nepřidal komentář hned po utkání, za což se všem, kteří výsledky mužstva mužů SK Strupčice v I. B třídě sledují, omlouvám. Toto utkání, které se hrálo 23. 9., jsme měli papírově vyhrát, ale po výkonu, který jsme předvedli, jsme odešli poraženi s výsledkem 4:1 pro Baník Březenecká. Nutno přiznat, že naprosto zaslouženě, neboť soupeř nás přehrál ve všech fotbalových činnostech. Čestného úspěchu za nás dosáhl Tomáš Hájek. Jsem přesvědčený, že to bylo o myšlení našich hráčů, kteří k utkání nastupovali s myšlenkou, že jde prostě o další 3 naprosto jasné body pro nás. Jinak si nedovedu vysvětlit laxní přístup k zápasu téměř všech hráčů. Možná, že to bylo pro další utkání, které nás ještě čekají dobře a že si kluci uvědomili, že žádný zápas není vyhraný předem a o každý mistrovský bod se musí tvrdě bojovat. Dokázali to hned v dalším utkání na hřišti v Novém Sedle, které se hrálo 1. 10. a ve kterém zvítězili nad dosud neporaženým celkem domácích 3:2, po bojovném výkonu, který se musel líbit i po fotbalové stránce. Ze strany obou mužstev s hrál otevřený fotbal s celou řadou hezkých akcí a brankových příležitostí. Těch jsme si, hlavně v prvním poločasu vypracovali daleko víc, než domácí, ale ke škodě jsme dokázali zužitkovat jen jednu, po střele Pepy Hromase. A aby toho nebylo dost, tak jsme si dokázali i sami výsledek vyrovnat po nešťastné tečované střele ze strany Lukáše Vrby. K naší škodě jsme se koncem první půle hodně zatáhli a začali jen bránit, což domácím vyhovovalo, ale vstřelení další jejich branky naše obrana nepřipustila. Stejný obraz měla hra i ve druhém poločasu jen s tím rozdílem, že jsme začali soupeře napadat již na polovině hřiště a výrazně tak otupili jejich tlak. Přineslo nám to vedení, když druhou branku, po přihrávce Honzy Vrby vsítil opět Pepa Hromas. Naše vedení ale netrvalo dlouho, domácím se podařilo opět vyrovnat. Konec zápasu se bližil, všichni jsme se už připravovali na to, že o vítězi rozhodnou pokutové kopy, ale v 88mé minutě jsme opět udeřili a naši vítěznou branku vstřelil opět tandem Honza Vrba - Pepa Hromas, který svou třetí brankou v zápasu docílil dalšího hatriku v podzimní části soutěže. V sobotu, 7. 10., od 12:30 hod. hostíme doma mužstvo Černovic, které se po slabších výkonech v úvodu soutěže opět dostává do tempa, čemuž nasvědčuje jeho vítězství nad dalším dosud neporaženým celkem podzimu, Viktorií Lom v minulém kole, takže nás čeká zajímavý zápas, na který všechny naše příznivce srdečně zveme.

Datum vložení: 11. 10. 2017 12:45
Datum poslední aktualizace: 11. 10. 2017 12:46
Autor: Správce Webu