Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

Shrnutí krajského kola

Tak už máme za sebou 12té podzimní kolo krajské fotbalové soutěže, I. B třídy mužů. Hostili jsme na domácím hřišti celek FK Braňany Mlékárna. Tým hostů nepřijel v nejsilnější sestavě, do utkání nastoupil o deseti hráčích a další dojížděli v průběhu zápasu. Ani my jsme neměli pohromadě kompletní kádr. Chyběli nám hlavně hráči do obrany. Jakub Klein nemoc, Patrik Purkert, Honza Rogl a Jirka Kunický v práci, Martin Hlaváček trenérské povinnosti u mládeže v Chomutově, Radek Baksa úraz. Nahradili je hráči z lavičky (Jan Vavruška, Dominik Novák a Tomáš Zetka, který na podzim hledal formu, ale zdá se, že už se mu vrací) a své šance se chopili nad očekávání dobře. Hosté se od začátku utkání soustředili spíš na obranu a my jsme tak měli víc prostoru v poli. Využili jsme to k vedení 2:0 v prvním poločasu, přičemž jsme řadu nedokázali přetavit ve vyšší vedení. Hosté se do útoku dostávali sporadicky, jejich jediná gólová šance skončila, naštěstí pro nás na tyči branky. Ve druhém poločasu náš tlak ještě zesílil, obzvlášť po vyloučení hráče hostů, který zahrál rukou, když míč, směřující do sítě vyrazil mimo. Nařízený pokutový kop proměnil jistě Pepa Hromas. Výhody přečíslení jsme dokázali využít ke vstřelení dalších 5ti branek a dotáhnout zápas k jasnému vítězství 7:0. Mrzet nás můžou jen další neproměněné vyložené šance, mezi které patřil i další nařízený pokutový kop. O branky se rozdělili Pepa Hromas (3x), Matěj Klein (2x), Honza Vrba a Tomáš Zetka. Naše mužstvo čeká poslední podzimní utkání v Chlumčanech. Ještě nevíme, ve kterém dni se zápas uskuteční, protože nás domácí požádali o změnu termínu a v současné době se jejich žádost administrativně řeší. V tabulce držíme 5té místo a bude záležet na výsledku posledního utkání, jestli ho dokážeme udržet.

Datum vložení: 14. 11. 2017 13:36
Datum poslední aktualizace: 14. 11. 2017 13:36
Autor: Správce Webu