Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

SK Strupčice

SK Strupčice 1

Poslední podzimní utkání jsme odehráli na UMT v Postoloprtech, proti "domácímu" mužstvu SK FK Chlumčany. Nevím, kde začít, protože se před zápasem i v průběhu zápasu odehrálo několik negativních věcí...80minut před zápasem se omluvilo trio hráčů ze základní sestavy(J. Kunický ze zdravotních důvodů, T. Hájek a P. Purket zaměstnání). Na střídání jsme měli jen A. Římala. A k samotnému utkání...začali jsme velmi dobře a po 12 minutách jsme měli k dispozici pokutový kop po faulu na M. Kleina, který zahraval J. Hromas. Domácí brankář ale vystihl směr a PK vyrazil. Domácí hrozili z dlouhých nákopů a především dlouhých autů zahrávaných, až do našeho vápna. Z ojedinělé akce jsme dostali branku, ale důležité bylo, že jsme ještě do poločasu dokázali srovnat stav po rohovém kopu se prosadil hlavou J. Vrba. Druhý poločas začal pro nás až neskutečně dobře a po 5minutách jsme vedli 3:1. Nejprve se prosadil M. Klein po důrazu J. Vrby a pak opět M. Klein po chybě domácí obrany, kdy šel sám na brankáře, kterému udělal kličku a trefil se do odkryté branky. Pak se začali dít neskutečné věci. Domácí začali provokovat, my se neudrzeli, začali diskutovat, vypadli jsme z tempa a nesoustředili se na dobře rozehrany zápas, toho domácí využili a za 10minut byl stav 3:3. V 75.minutě už vzplály emoce a to když domácí vraceli míč za kterým z nepochopitelných důvodů vyběhl domácí útočník, udělal kličku J. Jiráskovi a vsítil branku, po které se radoval neslusnymi gesty směrem k hostujícím hráčům!!! V tu chvíli začaly vyhruzky směrem k hostujicimu útočníkovi a několik minut se nehrálo.O minutu později si nechali domácí vstřelit branku. Nutkno podotknout, že kdyby tak neucinili, tak by se zápas nedohrál nebo jen s minimálním počtem na obou stranách. Zápas nakonec skončil 4:4 a následovaly pokutove kopy, při kterých selhali nejzkusenejsi hraci(M. Hlaváček, L. Vrba, J. Vrba), jediným úspěšným byl J. Hromas. Podzimní část jsme ukončili na 5.mistě

Datum vložení: 21. 11. 2017 14:07
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2017 14:07
Autor: Správce Webu