Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

SK Strupčice - Dorost, Starší žáci

SK Strupčice - Dorost, Starší žáci 1

V minulém týdnu odehráli naši dorostenci dvě těžká utkání. V úterý odložený zápas v Horním Jiřetíně, kde jsme po velkém boji a opravdu po těžce odmakaném zápase, kde se často jiskřilo od kopaček vybojovali remízu 1:1. První poločas jsme většinou tahali za kratší konec a také se domácí dostali po rychlém protiútoku do vedeni. My jsme moc příležitostí neměli, protože jsme se snažili dostat za soupeřovu obranu dlouhými nákopy, což prakticky nemělo proti utostlým obráncům soupeře šanci na úspěch. Po přestávce jsme změnili taktiku hry, začali vic kombinovat po zemi a nakonec jsme se po pěkné kombinační akci dočkali vyrovnání, když přihrávku Piškota využil Milan Materna. V závěru byly šance na obou stranách, ale nikdo už je nevyužil, tudíž se rozhodovalo z penalt a díky dvěma úspěšným zákrokům Tomáše Chrenka jsme získali druhý bod.
V neděli jsme pak hostili soupeře z Duchcova. Již v desáté minutě našel před prázdnou brankou Tomáš Pěnkava Standu Uhlíře a ten otevřel skóre. Za pět minut dělovku Dana Lenka brankář neudržel a po dorážce Tomáše Pěnkavy jsme vedli 2:0. Po necelé půlhodině po další akci po levé straně uklidil míč do sítě po přihrávce Tomáše Pěnkavy Kuba Zeman a vedli jsme 3:0! Pak teprve se dostali do hry také hosté a jejich šance byli nebezpečné, ale žádnou nevyužili. Po přestávce jsme začali vlažně a hosté se dostali do mnoha příležitostí,které ale zahazovali az neuvěřitelně. Štěstí se nás opravdu drželo a navíc z jednoho protiútoku Standa Uhlíř po přihrávce Dominika Novaka zvýšil už na 4:0. Hosté se ale nevzdali, nakonec I snížili a deset minut před koncem po faulu Petra Schoppa kopali penaltu, ale Tomáš Chrenko ji chytil. V závěru už jsme vítězství nepustili a po čtvrtém kole nám patri první příčka v tabulce.

Datum vložení: 19. 9. 2018 18:22
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2018 18:24
Autor: Správce Webu