Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

SK Strupčice - TJ Sokol Tuchořice: 4 : 2

SK Strupčice - TJ Sokol Tuchořice: 4 : 2 1

SK Strupčice - TJ Sokol Tuchořice: 4 : 2 (poločas 0:1); branky 2x Milan Faltus, Matěj Šanoba, Dominik Novák
Tak, jako v předchozích zápasech nás opět provázely problémy se sestavou. Od začátku soutěže jsme nedokázali nastoupit v nejsilnější sestavě, a to nás čekal velmi nepříjemný soupeř, který se pravidelně pohybuje v horní části tabulky. Tentokrát chyběl Pepík Hromas, Tomáš Hájek a Jirka Kunický. Z dalších pak oba nováčci v týmu, Marek Vorel a Martin Janata, dále Honza Jirásek a David Vaňo. Navíc jsme věděli, že začátek zápasu nestihne Dominik Novák. Museli jsme tady, jako už několikrát povolat starší hráče, Ottu Kovandu a Lojzu Římala. První poločas byl z naší strany tragický. Soupeři jsme toho dovolili hodně. Výsledkem bylo jejich vedení po nádherné kombinaci na jeden dotek. Nařízený pokutový kop naštěstí zneškodnil náš brankář, Ondra Kos. Po bouřlivé výměně názorů, ke které došlo v kabině, v průběhu přestávky mezi poločasy, jsme šli do druhé půle. Provedli jsme několik změn v rozestavení hráčů, s cílem posílit naší ofenzivu, což se ukázalo jako velmi účinné. Tuchořice měly sice v úvodu druhé půle dvě velmi dobré brankové příležitosti, které naštěstí nevyužily, ale pak jsme se postupně začali prosazovat i my. Zejména narušováním rozehrávky soupeře ještě na jeho polovině hřiště, kterou výborně plnil Matěj Klein a příchodem Dominika Nováka v 55té minutě utkání na levou stranu zálohy jsme získali v poli výraznou převahu, kterou jsme dokázali vyjádřit i brankami. Po kopu z rohu nechytatelně zavěsil Matěj Šanoba, zanedlouho se prosadil Dominik Novák a výhru pojistil třetí a čtvrtou brankou Milan Faltus. Pro nás to bylo první vítězství v normální hrací době.

Datum vložení: 23. 9. 2018 18:04
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2018 18:06
Autor: Správce Webu