Starší a mladší žáci

Starší a mladší žáci 1

Žáci vstoupili do krajské soutěže s velkým přehledem. Úvodní tři kola starší žáci vyhráli bez větší námahy, když získali 9 bodů se skórem 15:0. Pak následoval těžký zápas s Ervěnicemi, který jsme i přes výborný výkon prohráli 3:1. Poslední odehraný zápas opět proběhl v naší režii a v Dobroměřicích jsme vyhráli 8:0. Po odehraných pěti kolech patří v tabulce krajské soutěže našim žákům třetí místo se skóre 24:3, se ztrátou tří bodů na první Ervěnice a druhé Louny. V tabulce střelců celé soutěže je na prvním místě Standa Uhlíř s 11 zásahy. Do první desítky se ještě vejdou Dan Hradský a Tomáš Kluďák. Dobrou známkou pro obranu je nejméně inkasovaných branek z celé soutěže. Pochvalu zaslouží i Brankář Tomáš Chrenko, který z pěti zápasů 4x udržel čisté konto.

Družstvo mladších žáků vstoupilo do krajské soutěže rozpačitě a první 3 zápasy skončily porážkou. Byla vidět nervozita snad z vyšší soutěže, nebo snad z nového prostředí kluků z Údlic. Žáci z Údlic se ale postupně začali zapojovat i do našich tréninků a pomalu se otrkali. Poslední dva zápasy vyhráli a nervozita začíná opadat. Po pěti zápasech patří mladším žákům v tabulce krajského přeboru 5. místo, když na třetí pozici ztrácí 2 body. Skóre mají vyrovnané 19:17 a v tabulce střelců patří Martinu Beranovi krásné 5. místo.
Co se týče „B“ týmu starších žáků, hrající okresní přebor, je tam stejný problém, jako u mladších žáků. Tým složený z převážné většiny z kluků z Údlic, který na každý zápas doplní 3 až 4 kluci ze Strupčic, se v prvních dvou kolech hledal. A i s přihlédnutím na to, že narazil asi na největší dva favority soutěže (Perštejn a Jirkov), svoje dvě první utkání prohrál. Pak ale následovaly tři výhry v řadě a posun tabulkou nahoru. Po čtyřech kolech se usadil tým Strupčic/Údlic ve středu tabulky, patří jim 6 místo se skóre 15:17. Vzhledem k tomu, že mají ty nejhorší soupeře už za sebou, dají se čekat vítězství a posun tabulkou nahoru.
Po rozpačitém začátku a hledání ideálního systému ve spojení dvou týmů se všechno už víceméně usadilo a začalo fungovat. Je to vidět i na výsledcích hlavně mladších žáků. Po vzájemné dohodě se někteří kluci z Údlic dostaví na naše tréninky a pomalu se zapojují i do kolektivu. Mužstvo starších žáků, hrající kraj je složeno pouze z kluků ze Strupčic, ale s možností doplnění někým z Údlic. Mladší žáci, hrající kraj jsou zhruba půl na půl. „B“ tým, hrající okres je složen z převážné většiny z údlických kluků, za 3-4 členné pomoci hráčů Strupčic, kteří kvalitativně tento tým vždy výrazně posílí.
Žáky vede trenérský tým ve složení Roman Hradský, Libor Košťál, Luděk Pěnkava, Radim Tlustý.

Datum vložení: 3. 10. 2017 10:20
Datum poslední aktualizace: 3. 10. 2017 10:29