Komentář k utkání SK Ervěnice - Jirkov B - SK Strupčice ze dne 23. 4. 2017

Výsledek: 2 : 5; poločas 1 : 1
Branky: 2x Jan Vrba, 1x Lukáš Vrba (PK),
1x David Vaňo, 1x Tomáš Zetka

K utkáni jsme nastupovali s respektem. Při domácích zápasech má soupeř možnost posílit tým hráči z A-mužstva a tak jsme tušili, že nás nečeká lehký úkol. Začátek zápasu se pro nás vyvíjel dobře. Prvních 15 minut jsme měli herni převahu, domácí se k naší brance dostávali sporadicky. Bohužel, při jednom z takových ojedinělých útoků jsme protiháče zastavili nedovoleným zákrokem v našem pokutovém území a nařízenou penaltu domácí využili k jednobrankovému vedení. Nečekaný vývoj nás trochu zmrazil a dalších 20 minut jsme se nedokázali dostat do úvodního tempa. Závěr poločasu ale patřil opět nám. Nedovolený zákrok domácícho brankáře na pronikajícího Honzu Vrbu rozhodčí potrestal rovněž pokutovým kopem a Lukáš Vrba se nemýlil. Ve druhém poločasu jsme už byli efektivnější. Po rotaci našich útočníků kolem pokutového území zapomněla obrana domácích na Davida Vaňa, který zaznamenal vedoucí branku, za dalších 10 minut si navedl míč z levé strany k brance domácích Honza Vrba a překvapipou střelou na bližší tyč jistil naše vedení. Chyba naší obrany sice znamenala snížení na rozdíl jediného gólu, ale závěr utkání patřil nám. Čtvrtou branku vsítil Tomáš Zetka po vyhraném souboji před pokutovým územím domácích a pátou přidal opět Honza Vrba, po spolupráci s Davidem Vaňem. Vítězstvím jsme si připsali další body a dostali se tak do klidnějších pater středu tabulky. V dalším zápasu doma, 29. 4., od 13:30 hodin, hostíme nevypočitatelný celek Sokola Vilémov

Datum vložení: 24. 4. 2017 11:32
Datum poslední aktualizace: 24. 4. 2017 13:29
Autor: Správce Webu