Sportovní klub Strupčice,spolek

Komentář z utkání mužů FK Klášterec n/O - SK Strupčice dne 7. 5. 2017

Výsledek: 3 : 1, poločas 1 : 0
Branky: Tomáš Hájek

Těžko se hodnotí tento zápas. Čekal nás velmi těžký soupeř. Kádr mužstva, s ohledem na množící se zranění, vyžadující delší dobu klid, se neustále zužuje.  Na střídačce byl proto připraven L.Pěnkava a A.Římal, fotbalisté, kteří už mají nejlepší léta za sebou, ale v případě nouze jsou ochotni zaskočit. V první půli se hrál vyrovnaný zápas, bez vyložených šancí na obou stranách. Branku jsme inkasovali po rohovém kopu, kdy na zadní tyči jsme nepokryli hráče.Ve druhé půli domácí odskočili na 3:0. Před druhou brankou jsme nedůsledně odkopli míč k soupeři na vápno, který měl dostatek času na zakončení a třetí branku jsme inkasovali z pokutového kopu, po předešlém faulu. My jen korigovali pár minut před koncem zápasu po pěkné kombinaci našich nejlepších hráčů na hřišti a to J.Vrby a zakončujícího T.Hájka. Aby nebylo úrazů málo, tak se zranil Jirka Kunický (tříslo) a příští týden, v sobotu, proti Blažimi určitě bude chybět. Začínáme jako vždy, od 13:30 hod.

Datum vložení: 16. 5. 2017 11:28
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2017 11:40
Autor: Správce Webu