Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

poslední kolo podzimní části

Máme za sebou poslední kolo podzimní části krajského přeboru starších žáků.
Na domácím hřišti jsme přivítali sdružený tým Postoloprt a Dobroměřic. Naši hráči kontrolovali celý průběh zápasu a soupeře nepustili do větší šance. Výsledku neodpovídá počet šancí, do kterých se naši hráči dostali, ale nevstřelili gól. Bylo jich opravdu hodně Strupčice -Postoloprty/Dobroměřice 10:0 ( Uhlíř S. 5, Zeman J., Tajmr F., Pěnkava T., Košťál D. Lenko D.)
Po závěrečném podzimním kole patří našemu mužstvu 2.místo , skóre 68:10.
Dali jsme nejvíc gólů z celé soutěže a i proto vévodí tabulce střelců Standa Uhlíř, který jich dal 28 !!! Do první desítky se ještě vešli Dan Košťál a Tomáš Kluďák s 9 góly.

Mladší žáci odehráli také svůj poslední zápas podzimu a také ho dovedli do vítězného konce.
Po vyhraném prvním poločase 2:0 totálně prospali vstup do druhé půle. Během dvou minut bylo srovnáno na 2:2. V závěru se ale podařila vstřelit vítězná branka a mohlo se slavit
Strupčice - Postoloprty/Dobroměřice 3:2
Po podzimní části patří mladším žákům v krajské soutěži 6.místo, s vyrovnaným skóre 33:33

Datum vložení: 14. 11. 2017 13:29
Datum poslední aktualizace: 14. 11. 2017 13:32
Autor: Správce Webu