Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

Zhodnocení zápasů

Zhodnocení zápasů 1

Tak máme za sebou sedmý mistrovský zápas podzimu, z toho čtvrtý doma a opět jsme dovolili soupeři odvézt si všechny body po porážce od týmu Černovic 2:5. I když jsme měli většinu utkání převahu, obrana Černovic hrála velmi pozorně a v momentech, kdy se nám ji povedlo přelstít, chybělo buď zvolit lepší řešení koncovky anebo i trochu štěstí. O vedení 1:0 jsme rychle přišli po chybné rozehrávce na polovině hostů, který naší chybu z rychlého protiútoku trestal a po přísně nařízené penaltě šel do vedení, které do konce poločasu ještě navýšil na 1:3, když využil opět našeho zaváhání v rozehrávce na polovině hřiště. Za nepříznivého stavu nám nezbylo nic jiného, než ve druhém poločasu otevřít hru. Povedlo se nám snížit na 2:3, ale Černovice z brejku přidaly další branku. Konec zápasu se neúprosně blížil a když už bylo jasné, že se nám nepovede ani vyrovnat, přidali nám hosté pátou branku po nacvičeném signálu po zahrání přímého volného kopu. Utkání jsme nezvládli hlavně po taktické stránce. Nedokázali jsme pokrýt dva klíčové hráče Černovic, na které jsme naše fotbalisty před začátkem utkání upozorňovali. Dalším vážným nedostatkem v naší hře byly hrubé chyby při zakládání našich útočných akcí z důvodu nepřesných přihrávek. Náš "dárek" soupeři v podobě tří bodů nás může přivést do problémů, protože tabulka se po sedmém soutěžním kole hodně vyrovnala a další naše porážka by nás mohla stát umístění v první polovině tabulky. A to nás čeká velmi těžký soupeř. S Viktorií Lom hrajeme v sobotu, od 16:00, na jejich hřišti. I když je to nováček soutěže, svými výkony v dosavadním průběhu podzimu ukázal své nesporné kvality a přivézt odtud body bude nesmírně obtížné

Datum vložení: 8. 10. 2017 12:42
Datum poslední aktualizace: 11. 10. 2017 12:44
Autor: Správce Webu