Sportovní klub Strupčice,spolek

Starší přípravka

Sezońa 2023/2024

5.11.2023SK Strupčice - TJ Spartak Perštejn - 11:6

STŘELCI: Svoboda Adam - 3x, Rödl Kryštof, Ševčík Filip - 5x, Svoboda Štěpán, Svoboda Jakub

28.10.2023FK Klášterec nad Ohří - SK Strupčice - 4:8

STŘELCI: Stránský Vít, Svoboda Adam - 3x, Ševčík Filip, Křelina Daniel - 2x, Rödl Kryštof

21.10.2023SK Strupčice - FK Čechie Hrušovany - 4:3

STŘELCI: Rödl Kryštof, Motyčák David, Ševčík Filip- 2x

17.10.2023SK Černovice/SK Málkov - SK Strupčice - 3:5

STŘELCI: Svoboda Jakub, Havlíček Ondřej, Svoboda Adam - 3x

15.10.2023AFK LoKo Chomutov - SK Strupčice - 2:7

STŘELCI: Svoboda Adam - 2x, Ševčík Filip - 2x, Křelina Daniel, Rödl Kryštof, Svoboda Štěpán

10.10.2023SK Strupčice - Junior Chomutov - 4:9

STŘELCI: Svoboda Adam - 2x, Ševčík Filip, Křelina Daniel

5.10.2023SFK Meziboří - SK Strupčice - 2:11

STŘELCI: Svoboda Adam - 4x, Křelina Daniel, Svoboda Štěpán - 2x, Ševčík Filip - 3x, Rödl Kryštof

1.10.2023TJ Sparta Radonice - SK Strupčice - 3:17

STŘELCI: Ševčík Filip- 10x, Křelina Daniel - 2x, Svoboda Štěpán - 2x, Juračka Michal, Rödl Kryštof, Svoboda Adam

26.9.2023SK Strupčice - SK Ervěnice-Jirkov B - 9:12

STŘELCI: Svoboda Adam - 2x, Ševčík Filip, Křelina Daniel - 2x, Rödl Kryštof, Juračka Michal, Svoboda Jakub - 2x

15.9.2023SK Ervěnice-Jirkov A - SK Strupčice - 15:2

STŘELCI: Křelina Daniel, Ševčík Filip

9.9.2023SK Strupčice - TJ Sokol Březno  - 5:9

STŘELCI: Rödl Kryštof, Svoboda Štěpán, Juračka Michal, Svoboda Adam - 2x

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sezóna 2022/2023

10.6.2023 - SK Strupčice - FK Čechie Hrušovany 10:5 (5:1)

STŘELCI: Ševčík Filip - 6x, Křelina Daniel - 3x , Khůn Kryštof

8.6.2023 - AFK LoKo Chomutov - SK Strupčice 8:7 (2:1) Pen: 2:0

STŘELCI: Khůn Kryštof, Komedová Lucie, Ševčík Filip - 4x, Svoboda Adam

21.5.2023 - SK Ervěnice-Jirkov A - SK Strupčice 18:2 (4:1)

STŘELCI: Křelina Daniel - 2x

13.5.2023 - SK Strupčice - TJ Sokol Březno 3:8 (2:4)

STŘELCI: Ševčík Filip, Khůn Kryštof, Křelina Daniel

7.5.2023 - SK Ervěnice-Jirkov B - SK Strupčice 6:8 (4:4)

STŘELCI: Khůn Kryštof, Juračka Michal, Müller Mikuláš, Semeradt Mikuláš, Komeda Václav,  Křížek Jakub, Křelina Daniel, Semeradt Mikuláš

30.4.2023 - FK Klášterec nad Ohří - SK Strupčice 12:11 (5:5) Pen: 4:3

STŘELCI: Khůn Kryštof - 6x, Müller Mikuláš - 3x, Nguyen Gia Vinh- 2x

21.4.2023 - 1. FC Spořice/Junior Chomutov - SK Strupčice 21:2 (7:1)

STŘELCI: Khůn Kryštof - 2x

15.4.2023 - SK Strupčice - AFK LoKo Chomutov 4:10 (3:4)

STŘELCI: Ševčík Filip - 2x, Khůn Kryštof - 2x

9.4.2023 - FK Čechie Hrušovany - SK Strupčice 1:9 (0:2)

STŘELCI: Khůn Kryštof - 2x, Rödl Kryštof, Ševčík Filip - 3x, Křelina Daniel - 3x

1.4.2023 - SK Strupčice - SK Ervěnice-Jirkov A 3:14 (0:6)

STŘELCI: Khůn Kryštof - 2x, Křelina Daniel

1.11.2022 - SK Ervěnice-Jirkov B - SK Strupčice 4:5 (3:2)

STŘELCI: Šebor Michal, Křelina Daniel, Svoboda Štěpán, Křížek Jakub, Müller Mikuláš

21.10.2022 - TJ Sokol Březno - SK Strupčice 11:3 (7:3)

STŘELCI: Komeda Václav, Khůn Kryštof - 3x

15.10.2022 - SK Strupčice - SK Ervěnice-Jirkov B 6:5 (2:2)

STŘELCI: Khůn Kryštof - 2x, Müller Mikuláš - 2x  Ševčík Filip - 2x

8.10.2022 - SK Strupčice - FK Klášterec nad Ohří 8:12 (3:7)

STŘELCI: Komedová Lucie, Khůn Kryštof - 3x, Ševčík Filip - 2x, Svoboda Štěpán, Müller Mikuláš

29.9.2022 - SK Strupčice - 1. FC Spořice/Junior Chomutov 6:9 (1:3)

STŘELCI:Khůn Kryštof - 3x , Müller Mikuláš - 3x

27.9.2022 - FK Klášterec nad Ohří - SK Strupčice 7:6 (4:3)

STŘELCI:  Křelina Daniel - 2x, Müller Mikuláš - 2x, Khůn Kryštof - 2x

25.9.2022 - AFK LoKo Chomutov - SK Strupčice 9:8 (4:5) Pen: 4:3

STŘELCI: Semeradt Mikuláš, Svoboda Štěpán - 2x , Müller Mikuláš - 5x

17.9.2022 - SK Strupčice - FK Čechie Hrušovany 7:6 (2:4) Pen: 4:3

STŘELCI: Svoboda Adam - 2x, Müller Mikuláš - 2x, Svoboda Štěpán, Juračka Michal

9.9.2022 - SK Ervěnice-Jirkov A - SK Strupčice 6:3 (4:3)

STŘELCI: Svoboda Adam, Khůn Kryštof, Müller Mikuláš

3.9.2022 - SK Strupčice - TJ Sokol Březno 2:11 (0:5)

STŘELCI: Müller Mikuláš - 2x

3.6.2022 - FK Čechie Hrušovany - SK Strupčice 3:12 (2:5)

STŘELCI: Slezák Miroslav - 3x, Motyčák David, Ťupa Jiří - 2x, Motyčák Jakub - 2x, Rosecký Matěj - 2x, Polka Antonín, Bartošík Max

29.5.2022 - SK Strupčice - SK Ervěnice-Jirkov 11:3 (0:0)

STŘELCI: Rosecký Matěj - 5x,  Slezák Miroslav - 3x,  Svoboda Jakub- 2x,  Khůn Kryštof

22.5.2022 - TJ Spartak Perštejn - SK Strupčice 10:11 (5:4)

Zavítali jsme na hřiště druhého celku v tabulce.V úvodu zápasu nás soupeř zaskočil třemi rychli góly a tudíž jsme v 10 minutě prohrávali 3:0. Nesložili jsme zbraně a do poločasu se šlo s výsledkem 5:4 pro Perštejn. Úvod druhého poločasu patřil nám a hned se hrálo lépe, když jsme otočili zápas na 5:7. Hra měla spád a nakonec jsme zápas dovedli do vítězného konce 10:11.

STŘELCI: Motyčák Jakub - 3x Rosecký Matěj - 8x ,

17.5.2022 - SK Strupčice - FK Čechie Hrušovany 17:5 (0:0)

STŘELCI:  Rosecký Matěj - 5x, Motyčák Jakub - 4x,   Ťupa Jiří - 4x, Bartošík Max - 2x, Motyčák David - 2x

15.5.2022 - FK Klášterec nad Ohří - SK Strupčice 5:23 (1:13)

STŘELCI : Rosecký Matěj - 8x, Malina Tobiáš (vl.), Ťupa Jiří - 3x,  Motyčák Jakub - 7x, Bartočík Max - 3x Polka Antonín

8.5.2022 - SK Strupčice - TJ Sokol Březno 9:6 (0:0)

STŘELCI: Slezák Miroslav - 4x, Motyčák Jakub, Ťupa Jiří- 2x , Bartošík Max, Komedová Lucie

30.4.2022 - FK Tatran Kadaň - SK Strupčice 0:19 (0:10)

STŘELCI: Ťupa Jiří - 4x Slezák Miroslav - 6x Khůn Kryštof - 6x ,Nosková Aneta, Bartošík M.- 2x

23.4.2022 - 1. FC Spořice/Junior Chomutov - SK Strupčice 8:7 (2:2)

Bartošík Max - 2x, Slezák Miroslav - 2x, Polka Antonín,  Motyčák Jakub, Rosecký Matěj

8.4.2022 -SK Ervěnice-Jirkov - SK Strupčice 6:5 (3:4) Pen: 5:3

STŘELCI: Komedová Lucie, Svoboda Jakub, Polka Antonín, Nosková Aneta, Rosecký Matěj

3.4.2022 -SK Strupčice - TJ Spartak Perštejn 12:8 (7:4)

STŘELCI: Khůn Kryštof, Komedová Lucie - 2x, Slezák Miroslav - 4x, Motyčák Jakub - 5x,

SK Strupčice - FK Klášterec nad Ohří 8:7 (4:3) Pen: 4:3 (31.10.2021)

SK Strupčice - FK Tatran Kadaň 20:1 (26.10.2021)

TJ Sokol Březno - SK Strupčice 6:3 (23.10.2021)

SK Strupčice-1.FC Spořice/Junior Chomutov (10.10.2021)

Na domácím hřišti jsme přivítali smíšené družstvo Spořic a Chomutova. Od začátku se zápas pro nás vyvíjel příznivě a byly k vidění i pohledné fotbalové kombinace. Do kabin se šlo za stavu 6:4. V druhé půli jsme aktivitu ještě zvýšili a zápas dovedli do vítězného konce na konečných 13:5.

Sestava:Lucie Komedová, Aneta Nosková, David Motyčák, Jakub Motyčák, Antonín Polka, Max Bartošík, Miroslav Slezák, Kryštof Khůn, Jakub Svoboda

Výsledek 13:5, poločas 6:4

Branky: Jakub Motyčák-4,Max Bartošík-3,Miroslav Slezák-4, Antonín Polka-1, David Motyčák-1

FK Čechie Hrušovany-SK Strupčice (2.10.2021)

Zavítali jsme na hřiště papírově slabšího soupeře. Již od začátku jsme měli mnoho šancí, které jsme vlivem těžkého terénu neproměnili.Soupeř nás trestal, a tak jsme do kabin šli za stavu 4:3 v náš neprospěch. Úvod druhého poločasu se odvíjel podobně jako první půle. Naši borci trefovali tyčky a břevna a soupeř nás trestal a bylo to rázem 6:4. V závěru jsme náš velký tlak přeměnili ve 2 branky a dokázali vyrovnat na 6:6.Zápas šel do penalt, kdy jsme udělali rošádu na postu brankáře a ta se ukázala jako klíčová. Matěj Rosecký nejdříve penalty vychytal a pak poslední rozhodující proměnil na konečných 6:7p.

Sestava:Lucie Komedová, Aneta Nosková, David Motyčák, Jakub Motyčák, Antonín Polka, Max Bartošík, Miroslav Slezák, Kryštof Khůn, Matěj Rosecký

Výsledek 6:7p, poločas 4:3

Branky: Matěj Rosecký-3,Miroslav Slezák-3

SK Strupčice-SK Ervěnice-Jirkov (28.9.2021)

Na domácí půdě jsme přivítali mužsto Ervěnic. Zápas, který měl představovat souboj dvou neporažených týmů, se bohužel tak nevyvíjel.Soupeř přijel s úplně jinou sestavou, než se kterou doposavaď nastupoval v okresní soutěži. Na hřišti to bylo citelně znát a zápas jsme prohráli, dalo by se říci již od začátku v nerovném boji 1:24. Troufám si zde říci, že žádné mužstvo v okresním přeboru by nedokázalo hrát s hráči, kteří hrají krajskou soutěž.

Bohužel pravidla to dovolují, proto jsme se s touto prohrou smířili. Hráče jsem i přesto pochválil za bojovný výkon.

Výsledek 1:24, poločas 1:11

Branky: Matěj Rosecký-1

TJ Spartak Perštejn - SK Strupčice (18.9.2021)

Čtvrté utkání a opět vítězné. Po velkém boji vyhrála v Perštejně proti místnímu Spartaku a to 8:7 (4:3) . Branky - Míra Slezák 3x, Kuba Motyčák 2x, Kryštof Khůn 2x a Max Bartošík 1x.

FK Tatran Kadaň-SK Strupčice (15.9.2021)

Z mého pohledu jednoznačné vítězství. Z naší strany byly vidět už i pěkné kombinace.

Sestava:Lucie Komedová, Aneta Nosková, David Motyčák, Jakub Motyčák, Antonín Polka, Max Bartošík, Miroslav Slezák, Kryštof Khůn,Matěj Rosecký

Výsledek 2:15, poločas 1:8

Branky: Miroslav Slezák-2, Jakub Motyčák -6, Kryštof Khůn-1, Matěj Rosecký-6

FK Klášterec nad Ohří-SK Strupčice (12.9.2021)

Do zápasu jsme nastoupili s velkým sebevědomím a soupeř nás hned v úvodu zaskočil a již ve třetí minutě jsme prohrávali 1:0.Chvilku jsme se z branky nemohli otřepat a vázla nám kombinace.Nakonec jsme zápas ovládli, jak herně, tak i výsledkově. Zápas jsme s přehledem dotáhli do vítězného konce.

Sestava:Lucie Komedová, Aneta Nosková, David Motyčák, Jakub Motyčák, Antonín Polka, Max Bartošík, Miroslav Slezák, Kryštof Khůn,Jakub Svoboda,Matěj Rosecký

Výsledek 7:20, poločas 2:7

Branky: Miroslav Slezák-6, Jakub Motyčák -5, Max Bartošík- 5, Kryštof Khůn-1, Matěj Rosecký-1, Antonín Polka-1, David Motyčák-1

SK Strupčice-TJ Sokol Březno (5.9.2021)

V prvním zápase sezóny jsme celkově dominovali a soupeře jasně přehrávali. Byly malé nedostatky ve hře, ale to se dalo na začátek sezóny očekávat. V brance začala chytat Lucka Komedová, která svou premiéru zvládla na jedničku.

Sestava:Lucie Komedová, Aneta Nosková, David Motyčák, Jakub Motyčák, Antonín Polka, Max Bartošík, Miroslav Slezák, Kryštof Khůn, Mikuláš Semeradt

Výsledek 9:1, poločas 4:0

Branky: Miroslav Slezák-5, Jakub Motyčák -4