Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

Mužstvo mužů

Mužstvo mužů 1

Koncem července započaly přípravy fotbalových mužstev na podzimní část mistrovských soutěží, které běží již od konce srpna. Mužstvo mužů zahájilo přípravu již koncem července, přípravným utkáním se Sokolem Březno. První sobotu v srpnu proběhl již 68. ročník Memoriálu hrdinů.

Ke škodě turnaje se nedostavil Sokol Domoušice a tak se hrálo systémem každý s každým. Naše mužstvo obsadilo první místo, když porazilo SK Kopisty 5:0 a dorost SK Ervěnice-Jirkov, 6:0. Získalo i cenu pro nejlepšího brankáře (Jan Jirásek) a nejlepšího střelce (Josef Hromas). Poslední přípravné utkání jsme sehráli v Postoloprtech. V podzimním kádru se objevilo hned 5 nových tváří. Bratři Jakub a Matěj Kleinovi, Matěj Šanoba, Patrik Purkert a Jan Rogl. V přípravných utkáních ukázali, že na soutěž výkonnostně mají. První podzimní mistrák jsme sehráli doma, s mužstvem 1. SK Jirkov a zvítězili 4:1. K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Úhošťan, na hřiště SKP Kadaň. Po totálně zpackaném prvním poločasu, který jsme prohráli 4:0, jsme ve druhém poločasu zabojovali a dokázali skóre vyrovnat. V dalším utkání doma jsme hráli s SK Ervěnice-Jirkov B a vyhráli jsme 10:1. Vítězstvím skončilo i další utkání venku, v Černčicích, kde jsme zvítězili 2:1. Propadli jsme však v dalším utkání doma, s mužstvem Březenecké, která nám "nadělila" 4 branky a dovolila nám vsítit pouze jednu. Nutno říci, že vyhrála naprosto zaslouženě, protože nás na hřišti předčila úplně ve všem. Zbytečná porážka snad pro nás bude varováním v tom smyslu, že žádné utkání není předem vyhrané a nerozhoduje momentální umístění v tabulce. Přípravu mužstva vede Jaroslav Vostrý st., vedoucím mužstva je Zdeněk Vostrý.

Datum vložení: 2. 10. 2017 7:20
Datum poslední aktualizace: 3. 10. 2017 10:31
Autor: Správce Webu