Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

SK Strupčice – Sokol Vilémov 1 : 1

Mistrovské utkání I. B třídy, 14 kolo
(poločas 0 : 1) vítězství na penalty
Branky: Lukáš Vrba z pokutového kopu

Po téměř nekonečné zimní přestávce začala jarní část mistrovské soutěže mužů utkáním doma, z mužstvem Sokola Vilémov. Není to právě náš oblíbený soupeř, moc to na něj neumíme. Když si k tomu přidáme v podstatě nulovou zimní přípravu, která všehovšudy představovala jeden trénink v šesti lidech a jedno přípravné utkání, výrazné zúžení kádru odchodem Pepíka Hromase do Ervěnic a Milana Faltuse do Spořic, vyřazení Patrika Purketa z důvodu obnovení problémů se zraněným ramenem a k tomu tresty Honzy Vrby a Radka Baksy na celý letošní rok, což celkem představuje 5 lidí ze základní sestavy z podzimu, tak nebyl žádný důvod k optimismu. Z podzimního kádru zbylo 11 lidí, včetně jediné posily, Ondry Čvančary a dalších 5 hráčů, se kterými není možné počítat na 100%. Jedinou možností tak bylo domluvit se s vedením dorostu, aby nám pomohli doplnit lavičku náhradníků. Od začátku byla hra vyrovnaná, na našich hráčích byla znát nerozehranost, ze které pramenila spousta nepřesností v kombinaci, na kterých končila řada slibně založených akcí. V průběhu prvního poločasu se zranil Matěj Šanoba, který musel ze zápasu odstoupit. V této době jsme již prohrávali 1:0. Nahradil ho Filip Tajmr a své úlohy se zhostil velmi dobře. Za tohoto stavu skončil první poločas. Do druhého poločasu nastoupili další dva dorostenci (Standa Uhlíř a Tomáš Pěnkava) za Martina Janatu a Ondru Čvančaru. Získali jsme převahu, ale stále se nedařilo vstřelit vyrovnávací gól. Ze hry šel Matěj Klein, kterého nahradil Daniel Košťál. Náš tlak sílil, hlavičku Jirky Kunického zastavil obránce hostí na brankové čáře rukou, za což následovala červená karta a pokutový kop, který, proměnil Lukáš Vrba. Na posledních 20 minut vystřídal ještě Honzu Jiráska Daniel Lenko. Výraznou převahu jsme však nedokázali využít k docílení vítězné branky a tak se o konečném výsledku rozhodovalo v penaltovém rozstřelu. Při nich se zaskvěl náš brankář, Ondra Kos, který 3 ze čtyř penalt chytil, z našich střelců se nemýlil ani jeden. Pro nás to znamenalo další dva body do tabulky. Dorostenci, kteří dostali v utkání příležitost, určitě nezklamali. Chce to jen čas, potřebný k zažití poněkud jiného stylu hry u dospělých a tím ke zlepšení souhry celého týmu. Příští týden zajíždíme do Lenešic, které jsou v tabulce třetí, takže nás čeká velice silný soupeř. Utkání se hraje v neděli. 31. 3., od 10:15 hodin.

Datum vložení: 24. 3. 2019 13:56
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2019 13:57
Autor: Správce Webu

Aktuální teplota

23.2.2024 21:37

Aktuální teplota:

6,1 °C

Vlhkost:

78 %

Rosný bod:

2,6 °C

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Anketa

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Netfotbal