Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

FK Duchcov - SK Strupčice 1:1

Ve třetím jarním kole odjeli dorostenci na zápas do Duchcova. Utkání se hrálo na rádoby travnaté ploše, na které se sem a tam objevil kousek trávy a stály tam dvě branky, tudíž to bylo "hřiště" pro mistrovský zápas I.třídy...

Soupeř nastoupil s taktikou tvrdé hry v osobních soubojích a hráčů soupeře, kteří chtěli hrát opravdu fotbal bylo jen pár.

Přesto se naši hráči dostali do několika šancí, které bohužel gólem neskončily. Až ve 32.minutě se po výborné průnikové přihrávce Daniela Košťála prosadil Tomáš Pěnkava a šlo se do kabin s jednogólovým náskokem.

Už při odchodu do kabin se situace přiostřila, když soupeř neunesl asi stav zápasu, nebo snad některé verdikty rozhodčího.

To přešlo i do druhého poločasu, hráči Duchcova ještě víc přitvrdili a chvílemi šlo až o surové zákroky. Nutno podotknout, že to hlavní sudí opravdu nezvládl a nechal zápas dojít do krajností. Soupeř vyrovnal a když po zcela jasné a i odpískané penaltě, domácí "lajnový sudí" dodatečně odmával ofsajd, sudí penaltu odvolal a zápas skončil 1:1

Nutno na druhou stranu zmínit, že kdyby ložené šance našeho dorostu skončily gólem, Duchcov by měl na kontě minimálně "bůra". Pak by se na některé sporné výroky a hru soupeře koukalo taky trochu jinak.

V penaltovém rozstřelu přálo štěstí nám a tak jsme odvezli z Duchcova alespoň dva body