Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

I. B třída SK Strupčice – 1. SK Jirkov 2 : 2

SK Strupčice – 1. SK Jirkov 2 : 2 (poločas 1 : 0); na penalty 0 : 3
Branky: vlastní 1. SK, 1x Nechanický

V utkání se soupeřem, který je beznadějně, téměř celou soutěž na posledním místě tabulky jsme totálně selhali. Varování ohledně podcenění soupeře zřejmě hráči vůbec nebrali na zřetel, na hřiště se šlo pro jasné 3 body. Po prvních 15ti minutách už začalo hráčům docházet, že to nebude vůbec jednoduché. A nebylo. Nebyli jsme schopni se dostat do potřebného tempa. Důvodem bylo špatné pokrývání hráčů soupeře uprostřed hrací plochy. Ve druhé části první půle jsme soupeře konečně trochu přitlačili k jeho brance, ale ani nejvyloženější šance jsme nedokázali proměnit, což byla velká škoda, protože vývoj zápasu by byl určitě jiný. Branku si nakonec dal soupeř vlastní, po dobře rozehraném rohovém kopu Dominikem Novákem a nevydařeném pokusu obránce hostí odhlavičkovat míč do bezpečí. O přestávce jsme se snažili hráče vyhecovat, chtěli jsme po nich, aby se pokusili převzít iniciativu uprostřed hřiště, ale marně. Hra byla z naší strany stejně utrápená jako v první půli, absolutně bez náboje, bez nápadu, soupeř si s námi dělal, co chtěl. Trest přišel zanedlouho. Po zahraném přímém kopu, po tečování míče jedním z hráčů v postavené zdi bylo srovnáno. Ondra Kos v brance neměl šanci. Za dalších 10 minut šel dokonce do vedení, po nedorozumění dvou našich hráčů při hlavičkovém souboji se dostal k míči záložník hostů a přesnou střelou k levé tyči zvýšil na 2:1 pro hosty. My už jsme dokázali v závěru utkání jen srovnat hlavičkou Míši Nechanického, ale na vítězný gól už nebyl čas. A tak opět penalty a opět prohra. Soupeř si tak odvezl 2 body a my brali pouze jeden. V posledních dvou mistrovských utkáních jsme zbytečně ztratili 4 body. Možná, že nám právě tyhle body budou v konečném umístění tabulky, kdy krajskou soutěž pro další soutěžní ročník jistí čtvrté místo, chybět. Do konce soutěže zbývá 5 kol. už v tom dalším zajíždíme na Březeneckou. Pro zranění a z pracovních důvodů se omluvilo 5 hráčů. Postavit tým k tak důležitému zápasu bude velmi obtížné. Utkání se hraje v sobotu, 18. 5., od 13:30 hodin, na hřišti ve Starých Spořicích.

Datum vložení: 15. 8. 2019 18:43
Datum poslední aktualizace: 18. 5. 2020 11:31
Autor: Správce Webu

Aktuální teplota

23.2.2024 20:02

Aktuální teplota:

6,6 °C

Vlhkost:

75,7 %

Rosný bod:

2,7 °C

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Anketa

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Netfotbal