Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

Sokol Lenešice - SK Strupčice 0 : 0

Mistrovské utkání I. B třídy, 15 kolo
poločas 0 : 0) prohra na penalty


 Ve druhém utkání jarní části soutěže jsme zajížděli do Lenešic. Čekal nás soupeř, ač nováček, velice silný, což dokazuje jeho umístění na třetím místě tabulky. Jako obvykle, a to nás bude provázet zřejmě celou jarní část soutěže, jsme měli problémy se sestavou. Proti minulému kolu jsme nemohli počítat se zraněným Matějem Šanobou, do práce musel Matěj Klein a Tomáš Hájek, zdravotní stav neumožnil nastoupit Martinu Hlaváčkovi. Po trestu už ale mohl nastoupit Jarda Juliš. Do základu tak museli hned od začátku nastoupit 3 dorostenci. V mužstvu se neztratili, každý z nich odvedl na svém postu kvalitní výkon. První poločas jsme se soupeřem sváděli naprosto vyrovnaný souboj. Kupodivu jsme to byli my, kteří měli více možností ke vstřelení branky. Naše obrana toho soupeři moc nedovolila, jak Jirka Kunický, tak i Jarda Juliš, který měl „na starosti“ nejlepšího střelce domácích, doplněni Milanem Maternou a Martinem Janatou odváděli velmi dobrou práci. A protože jsme se nedokázali střelecky prosadit ani my, tak skončil první poločas bez branek. Do druhého poločasu jsme provedli jednu změnu v sestavě. Místo Ondry Čvančary, který odvedl na fyzicky náročném postu levého záložníka velký kus práce, nahradil Tomáš Pěnkava. Hra vypadala podobně, jako v prvním poločasu do chvíle, kdy pro zranění musel ze hry Jarda Juliš. Jeho absence v obraně byla citelně znát. Obranu jsme museli posílit na úkor středu pole a od té doby se hrálo na jednu branku. S notnou dávkou štěstí jsme udrželi nerozhodný výsledek až do konce a šlo se opět na penalty, ve kterých jsme, bohužel už neměli takové štěstí, jako v minulém zápasu proti Vilémovu, takže jsme si z Lenešic odvezli pouze jeden bod. Další utkání hrajeme doma, s Krásným Dvorem, v neděli, 7. 4., od 14ti hodin. Soupeř je v tabulce před námi o 5 bodů a pokud se budeme chtít udržet ve hře o setrvání v krajské soutěži, tak nesmíme ztratit ani bod.

Datum vložení: 31. 3. 2019 13:54
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2019 13:56
Autor: Správce Webu

Aktuální teplota

23.2.2024 21:17

Aktuální teplota:

6,1 °C

Vlhkost:

77,1 %

Rosný bod:

2,3 °C

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Anketa

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Netfotbal