Sportovní klub Strupčice
Sportovní klub Strupčice,spolek

Tuchořice - SK Strupčice 3 : 6 Mistrovské utkání I. B třídy

(poločas 2 : 3)
Branky: 4x Ondřej Čvančara, 1x Michal Nechanický, 1x Tomáš Zetka
K utkání jsme přistupovali s respektem. Z Tuchořic jsme v posledních sezónách moc bodů nepřivezli. Mají menší hřiště, na kterém to moc neumíme, hra je tím pádem více kontaktní, rovněž tak styl hry domácích, útoky po křídlech a centry na nabíhající spoluhráče, nám příliš nesedí. Věděli jsme, že to bude z naší strany hlavně o kvalitní obranné hře na naší polovině. Plány nám poněkud zkomplikoval Jirka Kunický, který se těsně před utkáním omluvil, tak jsme museli improvizovat a před zkušeného Ottu Kovandu postavit dorostence Dana Lenka. Přes veškerá varování hráčů před utkáním, nám to domácí předvedli už ve druhé minutě a ujali se vedení. Naštěstí jsme za dvě minuty dokázali odpovědět. Na míč, centrovaný Michalem Nechanickým si naběhl Tomáš Zetka a jeho střelu si srazil domácí obránce do vlastní branky. Domácí byli stále nebezpeční, ale zapomínali na důslednější obranu, čehož využil 2x Ondra Čvančara. Poprvé vyhrál osobní souboj s obráncem domácích a z levé strany přízemní střelou nás dostal do vedení, podruhé si naběhl na přihrávku Lukáše Vrby za obranu a brankáři domácích nedal šanci. Vedení o dvě branky jsme drželi až do 43 minuty, kdy domácí snížili z pokutového kopu. V prvním poločasu jsme opravdu nehráli dobře. Nedokázali jsme pokrývat hráče domácích, kteří si vypracovali celou řadu dobrých brankových příležitostí, ale buď byli nepřesní v zakončení, anebo je "vychytal" Ondra Kos, který zmařil dvě stoprocentní tutovky. Druhý poločas se vyvíjel podobně, jen s tím rozdílem, že jsme se dostali pod větší tlak a jen díky nepřesné koncovce domácích zůstávalo skóre beze změn. Volné poloviny domácích jsme naopak dokázali využít my. Byl to opět Ondra Čvančara, který dalšími dvěma góly, po přihrávkách Michala Nechanického a Standy Uhlíře navýšil naše vedení na rozdíl třech branek. Velký tlak jsme ustáli i zásluhou dalšího Ondry, našeho brankáře, který chytil určitě tři další tutovky a tak se nám dařilo až do 83 minuty držet tříbrankový náskok. Na třetí branku domácích jsme odpověděli minutu před koncem zápasu šestým gólem. A jak jinak, na začátku akce byl opět Ondra Čvančara, který vybojoval míč a připravil ideální šanci Míšovi Nechanickému. Vítězství na půdě Tuchořic je pro nás sice cenné, ale bylo to i dílem většího štěstí, které jsme v utkání měli a dílem skvělých výkonů našich Ondrů, Čvančary v poli a Kose v brance. Na hře týmu je třeba zapracovat. Už příští týden, v neděli, 28. 4., od 14:00 hodin hostíme mužstvo Ervěnice-Jirkov B a vzhledem k tomu, že jejich A-tým hraje už v sobotu, lze očekávat, že přijedou v nejsilnější možné sestavě.

Datum vložení: 20. 4. 2019 13:47
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2019 13:49
Autor: Správce Webu

Aktuální teplota

23.3.2023 21:51

Aktuální teplota:

13,8 °C

Vlhkost:

70,7 %

Rosný bod:

8,5 °C

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Anketa

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Netfotbal